Топ продаж










Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үйіңіздің қасбетін безендіруге арналған тамаша шешім. Жақсы жарыққа төзімділікке, иілгіштікке ие.

Бірақ біздің материалдың ең басты артықшылығы - бұл жоғары баға емес!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Сайдинг түрі | Винил |
| Панельдің ұзындығы | 3000 мм |
| Қаптамадағы панельдер саны | 20 |
| Түрі | Сайдинг панелі |
| Панельдің қалыңдығы | 1 мм |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Панельдің ені | 20 мм |
- Бағасы: бастап1 390 ₸





