



Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат

Ондувилла
Бірегей төрт қабатты бояу Ондувилланы күйіп қалудан сенімді қорғайды. Орнатқаннан кейін бірден материал күңгірт түске ие болады, содан кейін уақыт өте келе қанық түске ие болады, уақыт өте келе бұл әсер жойылмайды, керісінше күшейеді. Осының арқасында ондувилла төбесі әрқашан жарық. Сонымен қатар, бәрінен басқа, бұл материал конденсацияланбайды, жоғары дыбыс өткізбейтін қасиеттерге ие. Smart lock (гидроқұлып) функциясы бар, соның арқасында гидрооқшаулауға 25 жыл кепілдік беріледі. Бір парақтың өлшемі 106х40 см. | Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Onduline |
| Салмағы 1 ш. м. | 4 кг |
| Черепица түрі | Битумды |
| Кепілдік мерзімі | 25 жыл |
| Плиткалардың қызметі | Коньки |
| Қамту | Жылтыратылған |
| Тұтыну | 3.21 дана/м² |
| Өндіріс әдісі | Штампталған |
| жабынқышты орнату формасы | Ойық |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 106 мм |
| Қалыңдығы | 4 мм |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қалыңдық | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түсі | Ондувилла қоңыр |
- Бағасы: бастап1 335 ₸


