


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Табиғи ағашқа балама, өйткені ол оны толығымен еліктейді. Монтаждаудың соңында көзбен қарағанда айырмашылық іс жүзінде байқалмайтындай дәлдікпен имитациялайды. Акрил-полиуретанды жабын бұл қаптаманы әртүрлі ауа райы жағдайларына (аяз, жаңбыр, бұршақ), сондай-ақ ультракүлгін сәулелерге (материалдың түсінің жоғалуына 30 жыл кепілдік) төзімді етеді. Сондай-ақ, оның пішініне байланысты, ол басқа сырдинг түрлерінен айырмашылығы, көлденең және тігінен орнатылуы мүмкін. Бір панельдің өлшемі 3000х230 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ю-Пласт |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Қаптаманың салмағы | 16 кг |
| Сайдинг түрі | Акрил |
| Компоненттің ұзындығы | 305 мм |
| Панельдің ұзындығы | 3000 мм |
| Қаптамадағы панельдер саны | 10 |
| Бір қаптамамен жабу алаңы | 0.7 шаршы м |
| Түрі | Сайдинг панелі |
| Панельдің қалыңдығы | 1.2 мм |
| Панельдің ені | 230 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түсі | мореный |
- Бағасы: 3 100 ₸


