Топ продаж








Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біздің компания сайдинг профилінің классикалық түрін жүзеге асырады Кеме тақтасы, ТМД бойынша ең танымал. Қазақстанда да, ТМД-да да әртүрлі зауыттарда шығарылатын ұқсас өнімдерден айырмашылығы, біздің сырдинг фин прокат жабдығында шығарылады, бұл сайдингті кесу мен прокаттаудың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді.
Металл сайдинг кеме бортының жұмыс профилінің биіктігі 240 мм, бұл жылдамдық пен орнатудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Өз өндірісінің арқасында тапсырыс берушінің өлшемдеріне сайдинг жасау мүмкіндігі.
Біз стандартты жылтыр жабындарды, сондай-ақ ағаш, тас, кірпіш және күңгірт жабындардың текстурасын өндіруді және сатуды жүзеге асырамыз.

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ArcelorMittal |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Сайдинг түрі | Металл |
| Панельдің ұзындығы | 6000 мм |
| Түрі | Сайдинг панелі |
| Панельдің қалыңдығы | 0.5 мм |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Панельдің ені | 26 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Профиль биіктігі | 14 мм |
| Габариттік ені | 260 мм |
| Парақтың ұзындығы | 2.0, 3.0, 6.0 м |
| Жұмыс ені (") | 226 мм |
| Металдың қалыңдығы | 0.5 мм |
- Бағасы: бастап2 895 ₸/шаршы м
- Қаптау тәсілі: фильм


