



Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Профильді арқалықтан жасалған ағаш үйге еліктейді
Docke LUX дизайнерлік ағаштан жасалған сайдинг сериясы сапа мен табиғи сұлулықты қалайтындарға арналған. Канадалық қайың ағашының дәнінің дәл берілгені сонша, үйді ағаштан, тіпті өте жақын қашықтықтан да ажыратуға болмайды.Мінсіз көрінеді
Канадалық қайың сидингі жоғары сапалы ПВХ-дан жасалған және офсеттік басып шығару әдісімен боялған, ол түрлі-түсті иллюстрацияларды дайындау үшін принтерлерде қолданылады. Бояғыш ыстық панельге жағылады және пластмасса құрылымында пісіріледі, ол көптеген жылдар бойы қанық реңктерді сақтайды. Түс тұрақтылығына 10 жыл кепілдік беріледі.Дизайнға сай келеді
Материалдың текстурасында сұр астыңғы реңктер басым, сондықтан қайыңға еліктеп жасалған сырғалардан жасалған әрлеу сұр және ақ реңктердегі шатыр жабындарымен және суағарлармен жақсы үйлеседі.Кез келген жағдайда жұмыс істейді
Бір мезгілде қосымша қатайтқыш болып табылатын тозуға қарсы құлыптың болуына байланысты сырдинг қаптамасы жеткілікті беріктікке ие және желде шу шығармайды. Материалды кез келген климаттық белдеуде -40-тан +50 °C-қа дейінгі температурада пайдалануға болады.Қасбеттің деформациясының болмауына 50 жыл кепілдік беріледі.Назар аударыңыз!
Монтаждаудың басты ережесі: 1 қабырға = 1 партия
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Docke |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Брутто салмағы | 39.8 кг |
| Қаптамадағы саны | 16 дана |
| Жұмыс алаңы | 1.08 м2 |
| Жұмыс өлшемдері | 3600×300 мм |
| Қаптама өлшемі | 3626х353х136 мм |
| Құрамы | Поливинилхлорид |
| Қалыңдық | 1.2 мм |
- Бағасы: 5 577 ₸


