



Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ҮЛКЕН
Үлкен тақтайша Dӧcke DRAGON ламинатталған шатыр жабындарын басқа өндірушілердің ұқсас өнімдерінен айтарлықтай ерекшелендіреді. Мұндай тақтайшалар жақсырақ көрініп қана қоймайды, сонымен қатар оларды орнату оңайырақ және жылдамырақ.ИКЕМДІ
Dӧcke DRAGON ламинатталған черепица - шатырдың сенімділігі мен беріктігінің кепілі. Өндірісте ҚБҚ-модификацияланған битум пайдаланылады, ол икемділік пен беріктік береді.СӘНДІ
Dӧcke DRAGON ламинатталған тақтайшалармен жабылған шатырдың ерекше қайталанбас үлгісі үлкен тақтайшаның арқасында бірегей артықшылық болып табылады. Ондаған жылдарға созылатын сәнді шатыр!Тақтайшалардың пішіні
Қаптамадағы тақтайшалардың пішіні қайталанбайды, әрбір тақтайша жеке және бірегей болып табылады, бұл шатырдың еңісінде әдемі қайталанбайтын үлгіні жасайды.
Әмбебап және қатыгез
"Қаражидек" - тақтайшаның түсі сызықтың қара түсіне ең жақын. Қара түс жылы және суық түстермен үйлеседі, бұл қасбеттің түсін таңдаудың кең ауқымын ашады. Конструкторда өз комбинацияңызды таңдаңыз.| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бір брутто қаптаманың салмағы | 31.8 кг |
| Табанның брутто салмағы | 1431 келі |
| 24 сағат ішінде суды сіңіру, % масса, артық емес | 2 |
| Арқалықтағы материалдың икемділігі R=25±0,2 мм, ºС, жоғары емес | -10 |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Қаптамадағы саны | 14 дана |
| Қабаттасу коэффициенті | 3 |
| Көлденең бағыттағы максималды созылу күші, Н, мен емес | 400 |
| Бойлық бағытта максималды созылу күші, Н, мен емес | 600 |
| Бір қаптамадан жабылатын беті | 2,38 м2 |
| Себу | базальт |
| Бүріккіш түйіршіктердің немесе қабыршақтардың жоғалуы, бір үлгіге г, артық емес | 1 |
| Шеге өзегімен үзілуге беріктігі, Н, кем емес | 130 |
| Ісінулердің пайда болуына төзімділік | Тұрақты |
| Материалдың ыстыққа төзімділігі, ºС температурада 2 сағат, төмен емес | 100 |
| Битум түрі | СБС-түрлендірілген |
| Тақтайшаның қалыңдығы | 2.8 ± 0.2 (бір қабат) мм |
| Тұғырықтағы қаптамалар | 45 дана |
| Кесу пішіні | Айдаһар тісі |
| Ені | 391+-3 мм |
- Бағасы: 7 338,50 ₸


