



Орнатуды жеңілдетеді
DRAGON STANDARD үлкен тақтайшасы шатырды орнатуды айтарлықтай жеңілдетеді және жылдамдатады. Өйткені, енді монтаждалған тақтайшалар мен соғылған шегелердің саны 20%-ға азаяды!Ал тақтайшаның конструкциясы пленкаларды алып тастауға уақыт жоғалтудың қажеті болмайтындай етіп жасалған.ҮЛКЕН
Dӧcke DRAGON ламинатталған тақтайшасының үлкен, кең тақтайшасы бар, ол көптеген ресейлік және шетелдік өндірушілер үшін стандартты "айдаһар тісі" кесілген тақтайшадан 20% үлкен. Тістерді, яғни Dӧcke PIE DRAGON тақтайшасының жапырақшаларын өз санатындағы ең үлкені деп айту артық айтқандық емес!
ИКЕМДІ
Dӧcke DRAGON ламинатталған шатыр плиткалары SBS модификацияланған битумнан жасалған. Бұл тақтайшаның икемділігін арттыруға, оның сенімділігін арттыруға және қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.
Икемділік тасымалдау, тасымалдау және монтаждау кезінде мұндай тақтайшаның сынбайтынына және жарылып кетпейтініне кепілдік береді.
СӘНДІ
Үлкен тақтайша сонымен қатар плиткалардың ерекше сұлулығының себебі болып табылады, өйткені үлкенірек пішіндегі тақтайшалар шатырда әлдеқайда тиімді және тартымды көрінеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бір брутто қаптаманың салмағы | 30.8 кг |
| Табанның брутто салмағы | 1386 келі |
| 24 сағат ішінде суды сіңіру, % масса, артық емес | 2 |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Қаптамадағы саны | 14 дана |
| Қабаттасу коэффициенті | 3 |
| Көлденең бағыттағы максималды созылу күші, Н, мен емес | 400 |
| Бойлық бағытта максималды созылу күші, Н, мен емес | 600 |
| Бір қаптамадан жабылатын беті | 2,38 м2 |
| Себу | базальт |
| Бүріккіш түйіршіктердің немесе қабыршақтардың жоғалуы, бір үлгіге г, артық емес | 1 |
| Шеге өзегімен үзілуге беріктігі, Н, кем емес | 130 |
| Ісінулердің пайда болуына төзімділік | Тұрақты |
| Материалдың ыстыққа төзімділігі, ºС температурада 2 сағат, төмен емес | 100 |
| Битум түрі | Тотыққан |
| Тақтайшаның қалыңдығы | 2.7 ± 0.2 (бір қабат) мм |
| Тұғырықтағы қаптамалар | 45 дана |
| Кесу пішіні | Айдаһар тісі |
| Ені | 391+-3 мм |
- Бағасы: 5 382 ₸


