



Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қасбетті қорғау
Қызғылт реңктегі тасты имитациялайтын қасбеттік панельдер "Ишгл" деп аталды. Дюфур топтамасында барлығы 11 түсті таңдауға болады.Кепілдікпен сапа
"Standard" сериялы Docke қасбеттік панельдерінің сапасы өндірушінің кепілдігінің екі түрімен расталады: 50 жыл ішінде деформациялардың болмауы және 5 жыл ішінде түстердің тұрақтылығы.Жеңіл монтаждау
Қасбетті немесе іргені панельдермен әрлеу металдан немесе ағаштан жасалған жәшікте жүзеге асырылады. Беріктік үшін панельдердің конструкциясында бекіту жүйесі қарастырылған — "Қарлығаш құлпы". Монтаждау материалдың жылулық кеңеюін ескере отырып жүзеге асырылуы қажет.Шынайы еліктеу
Тас таспен толық ұқсастыққа қасбеттік панельдерді бояудың жоғары технологиялық жүйесінің арқасында қол жеткізіледі. Панельдерді сыртқы түрі бойынша табиғи тастан және жақын қашықтықтан ажырату қиын.Назар аударыңыз!
Монтаждаудың басты ережесі: 1 қабырға = 1 партия
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Docke |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Брутто салмағы | 18.6 кг |
| Қаптамадағы саны | 10 дана |
| Жұмыс ұзындығы | 1014 мм |
| Бұрыштың жұмыс ұзындығы | 424 мм |
| Жұмыс алаңы | 0,43 м2 |
| Жұмыс ені | 424 мм |
| Қаптама өлшемі | 1200х500х260 мм |
- Бағасы: 4 140,50 ₸


