



Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кірпіш сияқты
Кірпішпен қалаудың ұқсастығына панельдерді бояудың жоғары технологиялық әдісінің арқасында қол жеткізіледі. Таңдау үшін қызыл, сары, қоңыр немесе ақ кірпіштен жасалған имитациялық панельдер бар.Док сапасы
"Стандарт" сериясының қасбеттік панельдері арматураланған қатайтқыштары бар берік полимерден жасалған, оларды өндірушінің 50 жылдық кепілдігімен уәкілетті дилерлерден сатып алуға болады.Мақсаты
Флемиш топтамасының қасбеттік панельдері тегіс кірпіштен жасалған фламандтық қалауды имитациялайды. Панельдер ғимараттың сыртқы түрін түбегейлі өзгертеді және қасбетті бұзылудан сенімді қорғайды.Қарапайым монтаждау
Панельдер металл немесе ағаш жәшікке орнатылады. Флемиш панельдері үшін тік қаптаманың қадамы 365 мм құрайды. Монтаждау кезінде материалдың жылулық кеңеюін ескеру қажет.Назар аударыңыз!
Монтаждаудың басты ережесі: 1 қабырға = 1 партия
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Docke |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Брутто салмағы | 20 келі |
| Қаптамадағы саны | 10 дана |
| Жұмыс ұзындығы | 1095 мм |
| Бұрыштың жұмыс ұзындығы | 420 мм |
| Жұмыс алаңы | 0,46 м2 |
| Жұмыс ені | 420 мм |
| Қаптама өлшемі | 1225х495х190 мм |
- Бағасы: 4 530,50 ₸


