
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы 1 дана. | 0.34 кг |
| Бір брутто қаптаманың салмағы | 4.2 кг |
| Табанның брутто салмағы | 100 келі |
| Биіктігі | 154 мм |
| Ұзындығы | 333 мм |
| Тұғырдағы саны, дана | 18 |
| Қаптамадағы саны | 10 дана |
| Қолданудың ең аз бұрышы, град. | 11 |
| Соққыға төзімділік қасиетін t минус 20С температурада сақтау | Иә |
| Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік | Иә |
| Шикізат | полипропилен |
| Пайдаланудың температуралық диапазоны, С | -40-тан +80-ге дейін |
| Тұғырықтағы қаптамалар | 18 дана |
| Ені | 266 мм |
- Бағасы: 8 274,50 ₸


