



Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бөрене үйін имитациялайды
"Блок-Хаус D4.7T"тау күлінің қаптамаларының коллекциясы табиғи бөренелерден жасалған қасбетті қалпына келтіреді. Ағаш бетінің мінсіз сызылған құрылымы және панельдердің дөңгеленген пішіні — дұрыс орнатылған жағдайда, тіпті өте жақын қашықтықта да айырмашылықтарды байқау қиын болады.Мінсіз көрінеді
Сурет офсеттік баспа әдісімен ыстық панельдерге қолданылады. Бояу материалдың ашық тесіктеріне еніп, онымен молекулалық деңгейде байланысады, сондықтан үйдің сыртқы әрлеуі өшпейді және ұзақ уақыт бойы өзінің бастапқы көрінісін сақтайды. Түс тұрақтылығына 10 жыл кепілдік беріледі.Дизайнға сай келеді
Бұл топтаманың қасбетін қаптамамен қаптаған кезде тау күлінің басым жұмсақ бежевый-қоңыр реңктері шоколад немесе ақ түсті бір түсті суағарлармен, сондай-ақ қызыл-қоңыр гаммадағы Docke жұмсақ жабынының көптеген сызықтарымен жақсы үйлеседі.Кез келген жағдайда жұмыс істейді
Ағаштан жасалған сырдингпен сыртқы әрлеу әдемі ғана емес, сонымен қатар сенімді. Деформациялардың болмауына кепілдік 50 жыл. Сайдинг механикалық және климаттық жүктемелерге төтеп береді, коррозияға қарсы құлыптың болуына байланысты желде шу шығармайды және қызмет ету мерзімі ішінде іс жүзінде техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.Назар аударыңыз!
Монтаждаудың басты ережесі: 1 қабырға = 1 партия
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Docke |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Брутто салмағы | 37.6 кг |
| Қаптамадағы саны | 20 дана |
| Жұмыс алаңы | 0,87 м2 |
| Жұмыс өлшемдері | 3600×243 мм |
| Қаптама өлшемі | 3626×296×126 мм |
| Құрамы | Поливинилхлорид |
| Қалыңдық | 1.2 мм |
- Бағасы: 4 498 ₸


