




Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қайталама ПЭ-ПП-дан жасалған Lite жүйесінің пластикалық арнасы. Науаның түбі арқылы шығару үшін Ø 110 құбырларын жалғауға арналған қалыптасқан тесік. Басқа науаларды 90º бұрышпен қосуға арналған арнайы ойық және науаны кесуге арналған арнайы ойық. Болтсыз мырышталған тор. Жүктеме класы А 15.
Материал
Қайталама ПЭ – ПП
Арналар жүйесі DIN EN 1433 стандартына сәйкес келеді
Қолдану орны:
- аулалар мен скверлерді абаттандыру
- жеке құрылыстар
- жаяу жүргіншілер аймақтары, тротуарлар
- велосипед аймақтары
Материал
Қайталама ПЭ – ПП
Арналар жүйесі DIN EN 1433 стандартына сәйкес келеді
Қолдану орны:
- аулалар мен скверлерді абаттандыру
- жеке құрылыстар
- жаяу жүргіншілер аймақтары, тротуарлар
- велосипед аймақтары
| Негізгі | |
|---|---|
| Су бұру түрі | Үстірт |
| Диаметрі | 56 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Жүктеме класы | А |
| субұрғыштың материалы | Пластик |
| Қамту | Мырыш |
| Түрі | Дренажға арналған компоненттер |
| Компоненттің түрі | субұру науасы |
| Ұйымдастырылған су бұрғыштың түрі | Сыртқы |
| Жер үсті су бұрғышының түрі | Сызықтық |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | ДИ 14705000 |
| Салмағы (кг) | 2.12 |
| Биіктігі, мм | 55.8 |
| Ұзындығы, мм | 1013 |
| Тордың материалы | Металл |
| Өлшемдері, мм | 1013 х 153 х 55,8 мм |
| Бұйымдар сериясы | LITE DN 100 |
| Ені, мм | 153 |
- Бағасы: 4 428 ₸



